P
I
A
P
A
Y
image-illustration
پرسش و پاسخ

ما سؤالات شما را پاسخ می دهیم

سؤالات متداول

کارت اعتباری پیاپی چیست؟

کارت اعتباری پیاپی، کارتی است غیربانکی که امکان خرید اعتباری را برای مشترکین فراهم می‌کند. همچنین دارندگان پیاپی می‌توانند به‌صورت قرض‌الحسنه از مراکز طرف قرارداد این کارت، کالا و خدمات خود را دریافت و خریداری کرده و تنها به میزان مبلغ استفاده‌شده و با کارمزد بسیار پایین در اقساط متفاوت پرداخت کنند.

چرا باید کارت اعتباری پیاپی داشته باشیم؟

کارت اعتباری به‌عنوان پشتوانه‌ای برای تامین هزینه‌‌های پیش‌بینی‌نشده‌ی یک خانواده ضروری است. علاوه‌ بر آن کارت اعتباری پیاپی برخلاف کارت‌های اعتباری معمول بانکی، با ایجاد امکان بازپرداخت اقساطی موجب افزایش قدرت خرید و پشتوانه‌ی مالی مشترکین خود می شود.

خدمات تکمیل درمان پیاپی چیست؟

با توجه به هزینه‌های بالای درمانی به‌خصوص دندان‌پزشکی و عدم پوشش مناسب بیمه برای شهروندان، مانند سقف مبلغ بیمه‌ی پایین، محدودیت در ارائه‌ی خدمات زیبایی و ایمپلنت و…، خدمات تکمیل درمان پیاپی، مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

روش خرید در کارت اعتباری پیاپی چگونه است؟

ساز و کار خرید با کارت اعتباری پیاپی به سه روش کلی و همچون کارت های عادی بانکی می باشد.

باشگاه مشتریان پیاپی چیست؟

به منظور قدردانی از شما، از سال ١٣٩٨ باشگاه مشتریان پیاپی راه اندازی شده است. مشترکین انفرادی کارت اعتباری پیاپی می توانند از تخفیف مضاعف در فروشگاههای کوروش استفاده کنند. بن های خرید دریافت کنند و از مراکز فروشگاهی طرف قرارداد از جمله کلیه ی پروازهای داخلی و خارجی خرید انجام دهند و تخفیف بگیرند. مشترکین سازمانی پیاپی هم می توانند علاوه بر مزایای فوق از 82 نوع خدمت شامل مراکز رفاهی، گردشگری، فروشگاهی در 400 مرکز طرف قرارداد استفاده کنند.

پرسش خود را نیافتید

شما به دنبال چه هستید؟

می توانید پرسش های خود را در صفحه تماس با ما یا از طریق ایمیل و یا در شبکه های اجتماعی با در میان بگذارید